Wait when page loaded

0533 392 77 77

Selman-i Pak Cad. Demircioğlu İş hanı Kat 2/214 Üsküdar-İstanbul

TELEFON TAKİP PROGRAMI ÖZELLİKLERİ

Mesajlaşma Uygulamalarını Takip Edin

Casus bocek yazılım telefon veya tabletlere yüklü olan WhatsApp, BBM, Viber, Line, Facebook, Skype gibi birçok sosyal medya uygulamalarını takip etmenizi sağlar.

Konuşmalarını Dinleyin & Kaydedin

Casus bocek yazılım sayesinde takip ettiğiniz kişinin telefon görüşmelerini canlı olarak dinleyin. İsterseniz önceki görüşmeleri kayıtlarını da dinleyebilirsiniz.

Mesajlarını Takip Edin

Takip ettiğiniz kişinin SMS ve E-mail içeriklerini okuyabilir, mesajların kimden geldiğini ya da kime gönderildiğini öğrenebilirsiniz.

Telefondan Ortamı Dinleyin

Takip ettiğiniz telefonun mikrofonunu açarak ortamda ne konuşulduğunu casus bocek yazılım sayesinde dinleyebilir ve isterseniz kayıt edebilirsiniz.

Yerini Tespit Edin

Takip ettiğiniz kişinin olduğu yeri öğrenmenizi sağlayan casus bocek’le harita üzerinde noktasal tespit yapın.

Şifrelerini Öğrenin

Telefonun kilit kodu mu var? Sorun değil. Casus bocek yazılım ile telefon şifresini, Facebook, E-mail gibi birçok uygulamanın şifrelerini ele geçirebilir ve bu uygulamalara giriş yapabilirsiniz.

Fotoğraflarına Erişin

Takip ettiğiniz kişinin tüm fotoğraflarını, videolarını bilgisayarınızdan veya telefonunuzdan istediğiniz gibi görebilirsiniz.

Facebook & İnstagram’da ne yapıyor öğrenin

Şüpheleriniz son bulacak! İnstagram ya da Facebook’ta neler yapıyor? Kimleri takip ediyor, neler yazışıyor? Hepsini öğrenin.

Uygun Fiyat Garantisi

Garanti veriyoruz! Piyasada ki en iyi fiyatlı casus bocek uygulamasını satın alıyor olmanız bir ayrıcalıktır.